FAQ

Czego właściwie nauczę się na szkoleniu, szybkiej czy bezpiecznej jazdy?
W zależności od wyboru kursu. Podstawą jest szkolenie techniki jazdy i dzięki temu nauczysz się jeździć przede wszystkim bezpiecznie i pewnie.

Czy mogę przyjechać swoim autem?
Filozofia szkoły przewiduje szkolenie na samochodzie, którego będziesz używać na co dzień. Pozwoli to na lepsze wyczucie swojego auta.

Czy moje auto będzie mocno zużyte po szkoleniu?
Nie! Twoje auto po szkoleniu będzie dokładnie w takim stanie, w jakim było, gdy przyjechałeś na szkolenie. Wszystkie ćwiczenia gwarantują normalne, drogowe użytkowanie samochodów. Próby ustawiane są tak, żeby nauczyły kierowcę jak najwięcej, nie niszcząc przy tym ani samochodu, ani opon.

Czy mogę korzystać z samochodu „SJMK“?
Na szkoleniach z zakresu Bezpiecznej Jazdy I i II Stopnia Klienci wykorzystują własne samochody. SJMK nie udostępnia pojazdów.

Czy mogę przyjechać na szkolenie jednym autem w parę osób?
Tak. Wykorzystanie jednego samochodu dla paru osób nie stanowi problemu, kierowcy zmieniają się za kierownicą na czas wykonywania ćwiczeń praktycznych.

Kto będzie mnie uczył podczas szkolenia?
W szkole jazdy „SJMK“ kadrę instruktorską stanowią najbardziej doświadczeni specjaliści w Polsce. Każdy z kursantów traktowany jest w sposób indywidualny, co gwarantuje najlepsze efekty szkolenia. Dodatkowo, Michał Kościuszko regularnie uczestniczy w kursach, doglądając i udzielając rad – oczywiście jeśli nie jest w tym czasie na rajdzie.

Czy szkolenie jest dla mnie bezpieczne?
Oczywiście - nie ma możliwości, żeby coś Ci się stało. Wystarczy że stosujesz się do zaleceń naszych instruktorów i jesteś bezpieczny.

Jak się zapisać na szkolenie? Czy potrzebuję jakiś dodatkowych uprawnień?
Najprostszy sposób to wypełnienie formularza w zakładce "Zapisz się na szkolenie", możesz też do nas zadzwonić 725 650 664 - zaproponujemy najodpowiedniejszy dla Ciebie kurs i termin szkolenia. Do szkolenia wystarczy tylko chęć nauczenia się dobrze jeździć autem, nie potrzebujesz żadnych uprawnień. Ponieważ szkolenie odbywa się na zamkniętym obiekcie, nie potrzebujesz nawet prawa jazdy!

Czy mogę zapisać się na II-gi lub III-ci stopień szkolenia bez konieczności ukończenia I-szego?
Program szkoleniowy został opracowany z myślą o stopniowym przyswajaniu wiedzy i umiejętności z zakresu doskonalenia techniki jazdy, dlatego rekomendujemy realizowanie kursu w określonej kolejności. Jeśli ukończyłeś kurs I-wszego stopnia w SJMK lub innej szkole jazdy, możesz zapisać się na II stopień.

Jak mam być ubrany na szkoleniu?
Wystarczy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z cienką podeszwą. Kask nie jest do niczego potrzebny.

Chciałbym nauczyć się wyczynowej, sportowej jazdy samochodem. Czy nauczycie mnie tego?
Organizujemy specjalne kursy dla entuzjastów szybkiej jazdy samochodem. Szkolenia prowadzą wyczynowi kierowcy rajdowi i wyścigowi, adrenalina gwarantowana. W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami.

Czy w większej grupie cena szkoleń ulega zmianie?
Zawsze jesteśmy gotowi indywidualnie dopasować ofertę do potrzeb naszych kursantów. W celu sprawdzenia możliwości negocjacji ceny skontaktuj się z naszym Opiekunem Klientów Grupowych.

 
Copyright SJMK.pl 2018 powered by agencja reklamowa kraków
Zostań fanem na Facebooku