Rajdowy V-ce Mistrz Świata JWRC. Jako uczestnik największej liczby rajdów WRC w historii Polski, dzieli się swoim doświadczeniem z kursantami umiejętnie łącząc elementy jazdy sportowej z techniką bezpiecznego prowadzenia samochodu w ruchu drogowym. Dziesiątki tysięcy kilometrów w najtrudniejszych rajdach świata pozwoliły na zdobycie ogromnej wiedzy z zakresu techniki jazdy.

Nasz specjalista w samochodach o małych i dużych gabarytach. 

Ze szkoleniami związany od 1987 roku. Niegdyś zawodnik i członek zespołu rajdowego. Jego życie to szkolenie innych jak jeździć. Dzięki swojej otwartości do innych szybko nawiązuje kontakt z kursantami.

Zainteresowania: „jeżeli coś ma silnik jest warte uwagi”, sport samochodowy, technika motoryzacyjna, narty, turystyka.

Specjalista od jazdy sportowej.

Jest licencjonowanym kierowcą rajdowym, czynnie uczestniczy w rajdach samochodowych. 

Prowadząc szkolenia wykazuje się dużą wiedzą i zaangażowaniem w nauce kursantów.
 W jasny sposób wytłumaczy wszelkie zagadnienia techniczne związane z pojazdami.


Ukończył Politechnikę Krakowską na wydziale Mechanicznym. Jego pasją jest sport. Do niedawna trenował lekkoatletykę. Bardzo lubi jazdę na nartach i wspinaczkę.

Urodzony mówca, ale równie dobry praktyk. 

Ze szkoleniami związany od 2005. Swoją pasję do motosportu realizuje jako pilot w załodze rajdowej.

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej. Wielki miłośnik starej motoryzacji, po godzinach rekonstruuje i odnawia stare samochody i motocykle. 

Hobby to rajdy samochodowe, snowboard oraz grafika komputerowa.

Prawdziwy pasjonat jazdy samochodem.

Z doskonaleniem techniki jazdy związany od 2005r, posiada ogromną wiedzę teoretyczną jak i praktyczną związaną ze szkoleniem kierowców. Wieloletnie doświadczenie za kierownicą sportowego samochodu oraz na fotelu pilota pozwala na przekazywanie cennych niezbędnych umiejętności kursantom.

 

Jazda samochodem i motocyklem to jego życie.

Pasjonat wyścigów Formuły 1 oraz jazdy na motocyklu. Specjalista od jazdy defensywnej i bezpiecznej jazdy. Łukasza charakteryzuje wysoka kultura osobista oraz doskonałe podejście do kursantów.

Analityczny umysł, spokój i opanowanie. English speaking specialist.

Począwszy od 2000 roku nieustannie pogłębia swoją wiedzę w zakresie szkoleń. Początkowo związany z kursami nauki jazdy samochodem oraz motocyklem w późniejszym okresie także w ramach jazdy defensywnej i nie tylko.
Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania kierowca. Zawsze dokładny i sumienny, nie pozostawi żadnego pytania bez odpowiedzi. Zainteresowania: auta, motocykle, nowe technologie.

Motocykle to jego pasja.

Specjalista w swoim fachu, jako były policjant krakowskiej drogówki doskonale wie jak sobie radzić w sytuacjach stresujących i nieprzewidzianych. Jest również mistrzem 2 kółek, świetnie jeździ w szczególności  “ciężkimi” motorami.

Laureat Konkursu na Najlepszego Policjanta Ruchu Drogowego w latach 2002 - 2007. Posiada ogromne doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przepisach ruchu drogowego. Doświadczenie związane z bezpieczną jazdą samochodem i motocyklem buduje od 2000 r. 

Doskonale potrafi przekazać wiedzę w luźny i ciekawy sposób.

Wiedzę teoretyczną i praktyczną związaną z doskonaleniem techniki jazdy codziennie pogłębia od 2008 roku.

Wielokrotny uczestnik Rajdu Żubrów.Zawsze uśmiechnięty, podczas szkolenia wprowadza swobodną atmosferę. Dzięki rewelacyjnemu podejściu do każdego uczestnika w jasny i zrozumiały sposób przekaże Wam swoją wiedzę oraz zapewni mnóstwo wrażeń w trakcie szkolenia.

Zainteresowania: rajdy, snowboard oraz narty.

Wszechstronny i zawsze uśmiechnięty, czynny zawodnik SuperMoto.

W szkoleniach prowadzonych przez Łukasza zawsze czuć sportowego ducha. W SJMK odpowiedzialny za szkolenia motocyklowe. Dwa kółka nie mają przed nim żadnych tajemnic.

Jego energia zaraża i motywuję nawet najkrąbrniejszych kursantów.

 

 
Copyright SJMK.pl 2018 powered by agencja reklamowa kraków
Zostań fanem na Facebooku