SZKOŁA JAZDY MICHAŁA KOŚCIUSZKO

Nie uczymy parkować! Uczymy jak jeździć!

Szkoła Jazdy Michała Kościuszko to firma oferująca profesjonalnie opracowany, autorski koncept szkoleń dla kierowców z różnym doświadczeniem - od zupełnie początkujących, aż po „asów kierownicy“. Przy jego tworzeniu brali udział najbardziej doświadczeni instruktorzy w Polsce, na czele z rajdowym V-ce Mistrzem Świata JWRC Michałem Kościuszko. Zespół instruktorów posiada specjalistyczną wiedzę zarówno z zakresu szkolenia kierowców, jak i motosportu. Swoją wiedzę od wielu lat przekazują podczas szkoleń prowadzonych dla największych polskich firm oraz klientów indywidualnych. Szkoła prowadzi zajęcia na terenie Motodromu Kraków, który znajduje się przy ulicy Stella-Sawickiego w Krakowie. Obiekt jest profesjonalnie przygotowany pod względem bezpieczeństwa uczestników oraz możliwości przeprowdzania szkoleń na wszystkich poziomach. Ponadto, szkolenia organizowane są na terenie całego kraju, w zależności od potrzeb klientów.

Słowo od Michała Kościuszko:

Zastanówmy się, o ile bylibyśmy bezpieczniejsi wiedząc jak zachowa się auto podczas poślizgu i jak do niego nie dopuścić. Wyobraźmy sobie, że trudne warunki drogowe nie wywołują już naszego strachu przed podróżą. Teraz po prostu wsiadamy i wiemy co zrobić, żeby dojechać bezpiecznie do celu. Cieszymy się jazdą, a kilometry za kierownicą mijają spokojnie i bezstresowo. Mamy poczucie, że nasza rodzina, czy znajomi wsiadając do naszego auta są bezpieczni. Razem nauczymy się przewidywać wydarzenia na drodze i zachowania innych kierowców. Poczujemy granicę przyczepności auta, nie dając się zaskoczyć i reagując w odpowiedni sposób.

Niemożliwe? Zapewniam, że możliwe!

Nasze szkolenie pozwoli Wam nabrać umiejętności bezpiecznego prowadzenia auta. To nic trudnego, bo wiemy jak Was tego nauczyć. Doświadczenie i otwartość naszych instruktorów, zapewniają łatwość kontaktu i dopasowanie szkolenia do potrzeb każdego kursanta.

Gwarantuję, że jazda samochodem stanie się dla Was przyjemnością, a nie tylko koniecznością.

 
 
Copyright SJMK.pl 2018 powered by agencja reklamowa kraków
Zostań fanem na Facebooku