Zorganizujemy dla Państwa wewnętrzne zawody, na których goście wcielą się w kierowców rajdowych. W naszej flocie posiadamy specjalnie przygotowane samochody rajdowe Peugeot 206 2.0 lub Subaru Impreza wyposażone w klatkę bezpieczeństwa, fotele kubełkowe oraz sportowe zawieszenie. Podczas zawodów będziemy na bieżąco mierzyć czasy przejazdów, dzięki czemu wyłonimy zwycięzcę, który uczci sukces szampanem na pierwszym stopniu podium.

Impreza doskonale sprawdza się jako event integracyjny, nagroda dla pracowników i kluczowych klientów.

 

 

Połączenie szkolenia z bezpiecznej jazdy z elementami zabaw motoryzacyjnych. Podczas eventu, goście mają okazję sprawdzić swoje umiejętności na płycie poślizgowej i dowiedzieć się jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych oraz poczuć adrenalinę na torze kartingowym. Dodatkowo, uczestnicy sprawdzą się na opracowanej przez mistrza świata F1 Jackiego Stewarta próbie zręcznościowej.

Cel: integracja, edukacja

Czas trwania : od 2 do 8 godzin

Podczas zorganizowanego przez nas dnia bezpieczeństwa na drodze, uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w ciekawych wykładach i zajęciach podnoszących świadomość wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Interesujące muduły:


- symulator dachowania
- symulator zderzeń
- pokaz wybuchu poduszki powietrznej
- wykłady i pokazy ratowników drogowych
- interaktywne panele dyskusyjne
- trenażer czasu reakcji
- alkogogle


Przyjedziemy bezpośrednio do Twojej firmy.

Do przeprowadzenia dnia bezpieczeństwa na drodze nie potrzebujemy toru, wystarczy nam kilkadziesiąt metrów kwadratowych. Zajęcia możemy organizować na terenie parkingu lub sal konferencyjnych.

Dojeżdżamy do firm na terenie całej Polski.

 

Czas trwania : 4-6 godzin

 

Koszt : ustalany indywidualnie

 

Najszybsze samochody świata i najbardziej spektakularne zawody to właśnie jest świat F1 i WRC. Odwiedź z nami legendarne tory wyścigowe takie jak Silverstone, Hungaroring czy Spa. Dzięki opiece naszych przewodników dowiecie się więcej o zawodnikach, torach, klasyfikacji, ponieważ sami jesteśmy pasjonatami i motosport jest naszym życiem.

 
Copyright SJMK.pl 2018 powered by agencja reklamowa kraków
Zostań fanem na Facebooku