Nasze szkolenia z bezpiecznej jazdy są idealne dla firm, które chcą zadbać o komfort za kierownicą swoich pracowników, dając im możliwość sprawdzenia się w sytuacjach ekstremalnych, takich jak hamowanie w poślizgu na bardzo śliskiej nawierzchni. Te szkolenia to doskonały sposób na uświadomienie sobie zagrożeń na drodze i nauki jak sobie z nimi radzić. Szkolenie zostało podzielone na dwa integralne etapy. Sugerujemy ukończenie I stopnia szkolenia oraz II stopnia aby  zmaksymalizować efekty.

Szkolenie przewidzane jest głównie dla Klientów flotowych. Założeniem kursu jest stworzenie profilu danego kierowcy, wyeliminowanie popełnianych przez niego błędów, a co za tym idzie ograniczenie szkodowości floty i poprawienie bezpieczeństwa pracowników. Podczas jazdy szkoleniowej kierowca będzie nagrywany na kamerze, następnie film omówiony zostanie podczas podsumowania. 

Szkolenie to przeznaczone jest głównie dla firm chcących obniżyć koszty wydatków na paliwo w swojej flocie. Dzięki naszemu szkoleniu możliwe jest obniżenie spalania o około 15%. Takie szkolenie wymiernie ogranicza również szkodowość, ponieważ kierowcy stają się bardziej świadomi, uważniej obserwując otoczenie pojazdu.

 
Copyright SJMK.pl 2018 powered by agencja reklamowa kraków
Zostań fanem na Facebooku