EKO JAZDA

Szkolenie to przeznaczone jest głównie dla kierowców chcących obniżyć koszty wydatków na paliwo w swojej flocie. Dzięki naszemu szkoleniu możliwe jest obniżenie spalania o około 15%. Takie szkolenie wymiernie ogranicza również szkodowość, ponieważ kierowcy stają się bardziej świadomi, uważniej obserwując otoczenie pojazdu.

W trakcie szkoleń odnotowano oszczędności w zużyciu paliwa na poziomie od 10 do 20%. Do tego można doliczyć oszczędności wynikające z mniejszego zmniejszenia zużycia ogumienia, hamulców i innych elementów pojazdu.

 Spory nacisk w trakcie szkolenia z Ekojazdy położony jest na bezpieczeństwo, gdyż żadne oszczędności nie zrekompensują zniszczonego pojazdu lub utraty zdrowia czy życia. 
Szkolenie porusza zagadnienia właściwej eksploatacji pojazdów z uwzględnieniem nowinek technicznych. 
Ekojazda zawiera część elementów szkolenia jazdy defensywnej, które może być rozwinięciem umiejętności i wiedzy uczestników kursu.

 Istotną informacją może być to, że Ekojazda nie powoduje zmniejszenia średniej prędkości jazdy.Program Ekojazdy składa się z 2 części:

1.  Zajęcia teoretyczne trwające około 1,5h podczas, których z prezentacji multimedialnej dowiemy się o właściwiej eksploatacji pojazdu, rozmowa z uczestnikami szkolenia na temat błędów, które ich zdaniem popełniają podczas jazdy. Część teoretycza odbywa się w wybranym przez Klienta miejscu;


2.  Jazda i obserwacja zachowań kierowcy w ruchu drogowym trwająca ok. 45-60 min./os. Instruktor odnotowuje popełniane błędy i na bieżąco je koryguje. 

Szkolenie praktyczne odbywa się z wykorzystaniem samochodów Klienta i obejmują jazdę w warunkach normalnego ruchu drogowego.
 W przypadku szkolenia w firmach, wskazane jest  monitorowanie efektów skuteczności kursu przez trenerów SJMK.

Czas trwania: ok 3 godzin

Miejsce szkolenia: Kraków

Prosimy o kontakt na adres: ewa@motoparkkrakow.plSzkolenia odbywają się w systemie 1 na 1 z trenerem.

 
Copyright SJMK.pl 2018 powered by agencja reklamowa kraków
Zostań fanem na Facebooku