ECO-JAZDA

Szkolenie to przeznaczone jest głównie dla firm chcących obniżyć koszty wydatków na paliwo w swojej flocie. Dzięki naszemu szkoleniu możliwe jest obniżenie spalania ok.15%. Takie szkolenie wymiernie ogranicza również szkodowość ponieważ kierowcy stają się bardziej świadomi i lepiej obserwują otoczenie.

Czas trwania: 4 - 6 godzin, w zależności od wielkości grupy

W trakcie szkoleń odnotowano oszczędności w zużyciu paliwa na poziomie od 10 do 20%. Do tego można doliczyć oszczędności spowodowane mniejszym zużyciem ogumienia, hamulców i innych elementów pojazdu.

 Spory nacisk w trakcie szkolenia z Ekojazdy jest położony na bezpieczeństwo, gdyż żadne oszczędności nie zrekompensują zniszczonego pojazdu lub utraty zdrowia czy życia. 
Szkolenie porusza zagadnienia właściwej eksploatacji pojazdów z uwzględnieniem nowinek technicznych.
 Ekojazda zawiera część elementów szkolenia jazdy defensywnej, które może być rozwinięciem umiejętności i wiedzy uczestników kursu.

Istotną informacją może być to, że Ekojazda nie powoduje zmniejszenia średniej prędkości jazdy.Program Ekojazdy składa się 2 części:


1.  Zajęcia teoretyczne trwające około 1,5h podczas których na prezentacji multimedialnej dowiemy się o właściwiej eksploatacji pojazdu, rozmowa z uczestnikami szkolenia na temat błędów które ich zdaniem popełniają podczas jazdy. Część teoretyczna odbywa się w wybranym przez klienta miejscu;


2.  Jazda i obserwacja zachowań kierowcy w ruchu drogowym trwająca ok. 45-60 min./os. Instruktor odnotowuje popełniane błędy i na bieżąco je koryguje.

Szkolenie praktyczne odbywają się z wykorzystaniem samochodu Klienta i obejmują jazdę w warunkach normalnego ruchu drogowego. 
W przypadku szkolenia w firmach, wskazane jest dalsze motywowanie kierowców do stosowania zasad Ekojazdy.

Cennik

:

Koszt szkolenia dla klienta indywidualnego to 550 zł brutto.

Szkolenia odbywają się w grupach gdzie na 1 trenera przypadają 3 osoby.

 

Oferty dla firm ustalane są indywidualnie. Prosimy o kontakt na adres: ewa@motoparkkrakow.pl

 

 
Copyright SJMK.pl 2018 powered by agencja reklamowa kraków
Zostań fanem na Facebooku